Середа, 26 листопада 2008 00:00

Єпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон i єпископ Олександрійський і Світловодський Антоній звершили Літургію у кафедральному соборi

У середу, 19 листопада, у кафедральному Свято-Миколаївському соборі м. Умані відбулася Божественна літургія, яку очолили єпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон та єпископ Олександрійський і Світловодський Антоній.

11 листопада рішенням Священного Синоду УПЦ єпископом Уманським і Звенигородським було призначено єпископа Пантелеімона (Бащука), на той час керуючого Олександрійською єпархією.

Більшість духовенства Уманської єпархії та сотні парафіян прийшли цього дня до собору для того, щоб подякувати за віддане служіння на Уманській кафедрі єпископу Антонію, який керував кафедрою протягом шести місяців, та привітати новопризначеного єпископа Пантелеімона.

Після закінчення Літургії владики звернулися до священиків та мирян. Владика Антоній подякував жителям Уманщини за хоча і коротке, проте насичене і плідне спільне служіння Христу, зазначивши, що приймає рішення Священного Синоду зі смиренням. Владика Пантелеімон привітав уманчан та закликав їх разом слідувати шляхом спасіння.

У відповідь на слова архієреїв секретар Уманської єпархії протоієрей Вадим Паєвський від імені духовенства та мирян єпархії висловив владикам слова подяки та пошани.

Численні віряни подякували владиці Антонію за понесені труди та бажали успіху на Уманській землі владиці Пантелеімону.

DSC05235 DSC05271

Прочитано 2798 разів