П'ятниця, 06 травня 2016 00:00

Божественна літургія в Свято-Георгіївському жіночому монастирі

6 травня 2016 року, в день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця, Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, звершив Божественну літургію в Свято-Георгіївському жіночому монастирі села Кочержинці Уманського району.
Його Високопреосвященству співслужили клірики Уманської єпархії та співав хор Свято-Миколаївського собору (регент - Ніна Шарій).


За богослужінням молилися чисельні паломники з Уманської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської єпархій.

Після сугубої ектенії Владика звершив молитву про мир в Україні.

За богослужінням Високопреосвященніший Владика удостоїв до Дня Святої Пасхи богослужбових нагород слідуючих кліриків єпархії: ієрея Віктора Петрика, ієрея Володимира Стеця та ієрея В'ячеслава Подольського правом носіння набедренника, а архімандрита Іллю Шойму до 25-річчя в священному сані Ордену Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця.


По закінченні Літургії відбувся традиційний хресний хід довкола обителі, після чого Архієрей привітав настоятельку обителі та всіх присутніх зі святом.


Завершилося святкування монастирською трапезою.

Прочитано 982 разів