Середа, 07 січня 2009 00:00

УМАНЬ. РІЗДВО ХРИСТОВЕ

6 грудня о 16 годині розпочалося богослужіння присвячене величезній події яка сталася більше 2000 років тому – народився Ісус Христос. Спаситель прийшов у світ і став людиною!

Святкове богослужіння очолив Преосвященнійший Пантелеімон, єпископ Уманський і Звенигородський, йому спвіслужили: протоієрей Валерій Лановий (референт владики), протоієрей Анатолій Чернишенко (ключар собору), протоієрей Олександр Самотуга (благочинний Уманського благочинного округу), ієромонах Володимир, соборні протодиякони Іоанн Мільов та Петро Вірста.

Традиційно в день свята Різдва Христового у Свято-Миколаївському соборі звершуються дві Божественні літургії, одна з яких є нічною тобто відправляється в ночі. Цього року місто Умань і Свято-Миколаївський собор в перше відзначав цю подію зі своїм єпископом.

Близько одинадцятої години ночі в Свято-Миколаївському соборі задзвонили дзвони, сповіщаючи про прихід архієрея. Розпочалося святкове богослужіння.

Незважаючи на те, що служба йшла більше чотирьох годин все пролетіло на одному диханні, майже ніхто не помітив як підійшов час великого входу, а згодом – причастя і кінець служби.

В кінці служби Преосвященніший Пантелеімон зачитав Різдвяне послання патріаршого місцеблюстителя Високопреосвященнішого Кирила, митрополита Смоленського і Калінінградського, привітав всіх з Різдвом Христовим та преподав своє архіпастирське благословіня.

rh010.jpg rh012.jpg rh011.jpg rh009.jpg rh008.jpg rh007.jpg rh006.jpg rh005.jpg rh004.jpg rh003.jpg rh002.jpg rh001.jpg

Прочитано 830 разів