Понеділок, 12 січня 2009 00:00

УМАНЬ. Благодійна акція-вітання

12 січня преосвященим Пантелеiмоном, єпископом Уманським і Звенiгородським, в супроводі співробітників єпархіальних відділів по охороні здоров'я – протоієрея Вадима Левка, ієрея Петра Паєвського та роботі з молоддю – ієреїв Сергія Соколова і Миколая Іщенка, а також благочинного Уманського округу протоієрея Олександра Самотуги була проведена благодійна акція та вітання з святом Різдва Христового.

Владика відвідав Уманський будинок ветеранів, де живуть та проходять лікування 30 осіб, та мiсцевий дитячий приймальник-розподільник, де очікують на вирішення свої долі стількиж дітей.

Прозвучали проникливі слова архіпастирського вітання, різдвяні пiснеспiви, колядки. Владика вручив всім підопічним подарунки, спілкувався з робітниками та підопічними, цікавився життям цих закладів. Йшлася мова про подальшу співпрацю.

Теплим світлом любові сяяли очі учасників акції, і теплом подяки відповіли їм ті, задля кого вона проводилась.

Окрема подяка керівникам та співробітникам цих богоугодних закладів, без їх турботи і праці, дуже важливої і важкої, але мало помітної, це свято для підопічних не відбулося. Низький Вам всім уклін!

Автор ієрей. Сергій Соколов

фото протоієрей Олександр Самотуга

Vitannya009 Vitannya005 Vitannya008 Vitannya007 Vitannya012 Vitannya004 Vitannya003 Vitannya011 Vitannya002 Vitannya001 Vitannya006 Vitannya010

Прочитано 759 разів