Неділя, 22 травня 2016 00:00

Святкове богослужіння в селі Шушківка

22 травня, в Неділю про розслабленого та день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у Бар, Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Шушківка Лисянського району.
 
Владиці співслужили: благочинний Лисянського округу прот. Ілля Кузьменкоблагочинний Звенигородського округу прот. Іоан Лупак, настоятель храму та запрошене духовенство.
 
На малому вході Високопреосвященніший Владика з благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, удостоїв настоятеля храму прот. Михаїла Кучку правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до «Херувимської».
 
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
Наприкінці Літургії архієпископ Пантелеімон звернувся до віруючих з архіпастирським словом, привітавши зі святом святителя Миколая та побажавши всім його швидкої допомоги в усіх справах і потребах. Після чого Владика нагородив високими церковними нагородами благодійників храму, які вносять свій вклад в облаштуванні та підтримці парафії.
 
Насамкінець Було звершено хресний хід довкола храму.
Прочитано 909 разів