Понеділок, 19 січня 2009 00:00

УМАНЬ. 19 січня православна Уманщина святкувала Богоявлення

Православна Уманщина святкувала Богоявлення зі своїм владикою Преосвященнішим Пантелеімоном, єпископом Уманським і Звенигородським.

В день свята у кафедральному Cвято-Миколаївському соборі була відслужена одна Божественна Літургія, яку очолив владика Пантелеімон. На свято Хрещення Господнього у храмі зібралося надзвичайно багато людей, собор буквально не міг вмістити всіх бажаючих помолитися в цей день, православні уманці надзвичайно люблять і шанують свято Богоявлення, адже усі знають благодатну, цілющу силу Хрещенської, води, котра освячується за особливим чином і має надзвичайні властивості.

Божественна Літургія почалась о 9-й годині ранку і тривала майже до полудня. Увесь цей час люди в храмі стояли стіною, так тісно, що важко було навіть перехреститися, але незважаючи на всі незручності настрій у кожного був піднесений.

Час спливав непомітно, кожну душу захоплювала краса і велич архієрейського богослужіння.

Після літургії прочани на чолі з владикою пішли хресним ходом освячувати воду до спеціально підготовленого місця поблизу вівтарної частини собору. Владика Пантелеімон сам читав всі основні молитви, благословляв воду, а по закінченні Великого Водоосвячення у супроводі соборного хору обійшов довкола храму, освячуючи водичку принесену прихожанами, окропляючи і самих молільників на їх превелику радість, даруючи кожному привітну усмішку і святкові вітання.

Пресслужба Уманської єпархії.

bogoyavlennya006 bogoyavlennya005 bogoyavlennya011 bogoyavlennya003 bogoyavlennya002 bogoyavlennya010 bogoyavlennya009 bogoyavlennya007 bogoyavlennya008 bogoyavlennya004 bogoyavlennya001

Прочитано 577 разів