П'ятниця, 04 листопада 2016 00:00

Вшанування Казанської ікони Богородиці

4 листопада 2016 року, в день пам"яті Казанської ікони Божої Матері, в храмі села Іванівка Уманського району було звершено Божественну літургію. Богослужіння очолив Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, у співслужінні благочинного Уманського районного округу прот. Анатолія Карпеця, настоятеля храму та запрошеного духовенства.

На малому вході, з благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, Високопреосвященніший Владика удостоїв настоятеля храму ієрея Василія Скрипника чергової церковної нагороди - протоієрейства.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після закінчення Літургії Владика привітав настоятеля та присутніх зі святом та благословив усіх.