Вівторок, 08 листопада 2016 00:00

Святий великомучениче Димитріє, моли Бога за нас!

8 листопада 2016 року, в день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, чимало вірян зібралося на спільну молитву в храмі на честь Різдва Богородиці міста Монастирище.
 
Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, у співслужінні настоятеля храму, благочинного Монастирищенського округу прот. Димитрія Любківського та запрошеного духовенства.
 
На малому вході Високопреосвященніший Владика удостоїв чергових церковних нагород слідуючих кліриків єпархії: з благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, протоієрея Георгія Леська правом служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до «Отче наш», протоієрея Василія Гангура правом носіння палиці, а ієрея Богдана Перепаду правом носіння наперсного хреста.
 
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
По завершенні Літургії було проголошено уставні многоліття, після чого Владика Пантелеімон привітав отця Димитрія з днем його тезоіменитства, звернувся до присутніх зі словами проповіді, а благодійників храму нагородив Орденами і Грамотами УПЦ.
Прочитано 618 разів