Неділя, 04 грудня 2016 00:00

У Соколівці молитовно відзначили свято Введення у храм Пресвятої Богородиці

Земне життя Богородиці залишається для нас незбагненною таємницею. Однак, ця сокровенність аж ніяк не віддаляє нас від тієї душевної близькості, з якою Пресвята Владичиця піклується про кожного, хто звертається до неї з вірою. З церковного Передання нам відомо, що Пречиста Діва виховувалася в Єрусалимському храмі, де вона старанно читала Священне Писання, займалася рукоділлям, постійно молилася і зростала в любові до Бога. На спомин про цю подію священної історії, коли Пресвята Богородиця, будучи дитиною, була введена в Єрусалимський храм, Свята Церква з давніх часів встановила урочисте святкування.
 
4 грудня 2016 року, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон відвідав парафію на честь святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова села Соколівка Жашківського району, де звершив Божественну літургію.
 
Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Жашківського округу прот. Василій Любківський, настоятель храму прот. Андрій Зілько, прот. Олександр Самотуга та протодиякон Петро Вірста.
 
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після закінчення Літургії
отець Андрій подякував Владиці за архіпастирський візит, вихованці недільної школи привітали усіх зі святом, а Владика благословив присутніх іконками великомученика Пантелеімона.
Прочитано 1095 разів