Четвер, 22 грудня 2016 00:00

Архієрей звершив Божественну літургію в селі Кривець

   22 грудня 2016 року, в день спомину зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Димитріївському храмі с. Кривець Маньківського району.
 
   Архієрею співслужили благочинний Маньківського округу прот. Василій Славіта, настоятель храму прот. Петро Цимбалюк та духовенство єпархії.
 
   На малому вході, з благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, Високопреосвященніший Владика удостоїв богослужбових нагород слідуючих кліриків єпархії: прот.Петра Цимбалюка, прот. Романа Дишлюка та прот. Віктора Посмітюху - правом носіння хреста з прикрасами, а ієрея Артемія Майстерчука возвів у сан протоієрея.

   За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
   По завершенні Літургії Владика Пантелеімон звернувся до присутніх зі словами проповіді.
 
 
 
   Свята Анна, мати Пресвятої Богородиці, була молодшою дочкою священика Матфана з Вифлеєму. Коли вона підросла, її видали заміж за святого Йоакима, який був родом з Галілєї.
   Довгий час свята Анна була безплідною, але через двадцять років, ангел Господній повідомив престарілому подружжю про те, що в них народиться Дочка, Яку буде благословляти все людство.
   Так і сталося: в один із днів вже немолода Анна відчула, що носить дитину під серцем. Саме зачаття відбулося в Єрусалимі, де і народилася Пресвята Діва, яку назвали Марією.

Прочитано 781 разів