Неділя, 25 грудня 2016 00:00

Божественна літургія в Неділю Святих Праотців

   25 грудня 2016 року, в 27-у Неділю після П'ятидесятниці, день пам'яті святих праотець та святителя Спиридона Триміфунтського, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон очолив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці міста Умань.

   
Архієрею співслужили благочинний Уманського міського округу протоієрей Олександр Смагло та настоятель храму.

    За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
    Наприкінці богослужіння Владика привітав усіх з воскресним днем та познайомив парафіян з новим настоятелем храму – ієреєм Олександром Мудриком.
 
 
   У передостанню неділю перед Різдвом Христовим Православна Церква окремо вшановує пам`ять святих праотців - праведників, які були предками Іісуса Христа по плоті і врятувалися вірою в Месію, який повинен був прийти.
   Усі праотці, що жили на землі задовго до народження Господа, горіли цією вірою, не відступаючи від неї. Вони були і залишаються яскравим прикладом для тих, хто жив і живе після земного втілення Спасителя.
   Як і святі праотці, ми теж не бачили Христа. Вони лише знали, що Іісус буде на землі, ми ж знаємо, що Він був на землі. Наші праотці твердо вірили в Його пришестя, і їх віра послужила їм на спасіння.
Прочитано 678 разів