Понеділок, 09 січня 2017 00:00

Соборне святкове богослужіння в кафедральному соборі

9 січня 2017 року у Свято-Миколаївському кафедральному соборі звершена Велика вечірня, яку очолив архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон. Розділити в молитві радість світлого свята з Архіпастирем прибули численні священнослужителі - благочинні церковних округів і настоятелі храмів.

За святковим архієрейським богослужінням також молилися: Голова Черкаської обласної ради Олександр Іванович Вельбівець, настоятелька Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря ігуменя Анастасія (Дікусар) та інші.

Богослужіння прикрасив чудовим співом архієрейський хор собору під керівництвом регента Ніни Петрівни Шарій.

Знову великою радістю наповнювали серця прочан Різдвяні піснеспіви. Особливо урочисто звучали слова великого прокимна: "Кто Бог велий, яко Бог наш? Т
ы еси Бог, творяй чудеса!".

Після закінчення богослужіння благочинний Уманського міського округу прот. Олександр Смагло оголосив Різдвяне послання архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона.

Потім Керуючий єпархією звернувся зі святковою проповіддю до всіх присутніх у храмі.

Від імені духовенства та прихожан собору Владику Пантелеімона привітав прот. Анатолій Чернишенко, подарувавши йому букет білих живих квітів - символ світла, радості і чистоти Різдвяного торжества.

Вихованці недільних шкіл Всіхсвятського, Успенського та Кирило-Мефодіївського храмів привітали Архіпастиря та присутніх з Різдвом Христовим, виконавши духовні вірші і традиційні Різдвяні піснеспіви - колядки. Архіпастир тепло подякував юним виконавцям за привітання та вручив їм різдвяні подарунки. Потім всі присутні в храмі змогли заспівати разом з Його Високопреосвященством колядки, привітати Владику з великим святом і отримати архіпастирське благословення.
Прочитано 782 разів