Неділя, 29 січня 2017 00:00

Духовенство та віряни привітали архієпископа Пантелеімона з річницею перебування на Уманській кафедрі

  29 січня 2016 року рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви архієпископа Пантелеімона (Лугового) було призначено керуючим Уманською єпархією.

  
В річницю цієї події архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі. На запрошення Владики, розділити духовну радість до Умані прибув Високопреосвященніший архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та духовенство Уманської єпархії.
 
   За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
  Під час Літургії Архіпастир звершив священницьку хіротонію над дияконом Павлом Домашовцем, який буде нести служіння у Жашківському благочинні.
 
   Після закінчення Літургії та проголошення уставного многоліття з вітальним словом до Владики звернувся архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, духовенство собору, отці благочинні та віряни.
 
  Архієпископ Пантелеімон подякував усім за теплі привітання та попросив молитв і підтримки його духовних ініціатив, щоб Господь і надалі давав йому сили ревносно служити на ниві Христовій.

 
 
  За недовгий термін перебування на Уманській кафедрі Владика Пантелеімон проявив себе як мудрий архіпастир і молитвеник, що відзначають духовенство і паства єпархії. Своїм архіпастирським служінням він продовжує зміцнювати фундамент духовного відродження Уманщини.

  Священнослужителі єпархії та православні віруючі високо цінують свого доброго пастиря, щиро вітають Високопреосвященнішого Владику і бажають йому довгих років плідного служіння Святій Церкві Христовій та українському народу.
Прочитано 1161 разів