П'ятниця, 03 лютого 2017 00:00

Клірики єпархії взяли участь у Всеукраїнській конференції

   3 лютого у Свято-Покровській Голосіївській Пустині, що в Києві, відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція ««Біблійна історія та християнська етика» в освітньому просторі України». В конференції взяли участь представники духовенства, науковців, освітян з усієї України. Робота конференції проходила в режимі пленарного та секційних засідань.
 
   Керував роботою форуму Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, Голова Відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства при Священному Синоду УПЦ. Активну участь у роботі конференції взяли представники єпархій Української Православної Церкви, Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, освітніх закладів різного рівня акредитації.
 
   Уманську єпархію на конференції представляли протоієреї Вадим Паєвський та Олександр Чучалін. Протоієрей Вадим виступив на засіданні однієї з секцій із повідомленням на тему: «Духовно-просвітницький потенціал парафії в умовах сучасного суспільства», в якому поділився досвідом просвітницької роботи з молоддю у Свято-Успенській парафії м. Умані.
 
   Завершилася конференція проведенням Круглого столу «Школа сьогодення – школа майбутнього» та обговоренням Резолюції педагогічного форуму.
Прочитано 926 разів