Неділя, 12 лютого 2017 00:00

В Неділю про блудного сина архієпископ Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі Лисянки

  У неділю 12 лютого Церква, готуючи своїх вірних до Великого посту, пропонує їм Євангельську притчу про блудного сина, тому в богослужбовому календарі цей день значиться як Неділя про блудного сина. Також 12 лютого Церква святкує пам’ять трьох великих святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста.
 
  Цього дня Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, очолив Божественну літургію у храмі на честь св. Архістратига Божого Михаїла, що у смт. Лисянка.
 
  Високопреосвященнішому Владиці співлужили настоятель храму, благочинний Лисянського округу прот. Ілля Кузьменко, благочинний Звенигородського округу прот. Іоанн Лупак, благочинний Тальнівського округу прот. Сергій Бардецький, благочинний Уманського районного округу прот. Олександр Самотуга та духовенство єпархії.
 
  За богослужінням молився Голова Черкаської обласної ради Вельбівець О.І. 
 
  Під час літургії архієпископ Пантелеімон за ревне служіння Церкві Христовій і народу Божому нагородив настоятеля храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці с. Виноград Лисянського району священноінока Даниїла (Попова) правом носіння наперсного хреста.
 
  По завершенню літургії Владика звернувся до присутніх у храмі зі словом проповіді та привітав усіх зі святом.
Прочитано 755 разів