Вівторок, 18 квітня 2017 00:00

Архієрейське богослужіння у Свято-Успенському храмі Умані

У Світлий вівторок, 18 квітня, Його Високопреосвященство Високопреосвященніший Пантелеімон, Архієпископ Уманський і Звенигородський, із архіпастирським візитом відвідав Свято-Успенський храм м. Умані. Владику радо зустрічали настоятель храму прот. Вадим Паєвський, духовенство уманських храмів та численні парафіяни.

Зайшовши до залитого світлом древнього храму, Владика облачився  та розпочав Божественну Літургію. Богослужіння, що супроводжувалося піднесеним співом великого хору та кліросу, пройшло «на одному диханні». Священнослужителі та миряни злилися в єдиному молитовному пориві. По закінченню Літургії Владика зачитав присутнім Великоднє послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та привітав духовенство і мирян із пасхальними святами. Настоятель храму прот. Вадим Паєвський щиро подякував Владиці за його візит

Потому учасники святкового богослужіння обійшли довкола храму Хресним ходом. Кожному учаснику торжества Владика подарував іконку Воскресіння Христового.
Прочитано 1255 разів