Середа, 19 квітня 2017 00:00

ПАСХАЛЬНІ ПРИВІТАННЯ

У вівторок 18 квітня о 17-й годині у Свято-Миколаївському кафедральному соборі розпочалось вечірнє богослужіння, за яким були присутні усі благочинні Уманської єпархії, численне священство і священики всіх уманських храмів. Богослужіння очолив Його Високопреосвященство, Високопреосвященнійший Пантелеімон, Архієпископ Уманський і Звенигородський.

На малому вході Владика вручив чергові нагороди священикам єпархії.

Протоієрея Дмитрія Любківського, благочинного Монастирищенського благочинного округу, було нагороджено правом носіння другого хреста з прикрасами.

Настоятеля та клірика храму святого Архістратига Божого Михаїла міста Умань, протоієреїв Вадима Левка та Іоанна Хортюка, нагороджено митрами.

Протоієрея Миколая Лупака, клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Звенигородка, Владика нагородив хрестом з прикрасами.

Протоієрея Феодора Боцу, настоятеля храму святителя Феодосія Чернігівського міста Умань, Владика нагородив палицею.

За доброю традицією після свята Воскресіння Христового у кафедральному соборі збирається єпархіальне священство, для того, щоб привітати свого Архіпастиря, один одного, і всіх вірян зі святом.

Урочисте вітання розпочалось по закінченні вечірні. Було виголошено Пасхальне послання правлячого Архієрея. Після цього Владика Пантелеімон поздоровив усіх присутніх зі світлим Христовим Воскресінням. У свою чергу Владику Пантелеімона привітали: секретар єпархії – протоієрей Вадим Паєвський, соборне священство, благочинні єпархії, священство та всі присутні.

На завершення урочистостей владика благословив усіх присутніх та подарував іконки Воскресіння Христового.

Прочитано 939 разів