Вівторок, 09 травня 2017 00:00

Урочисті заходи з нагоди Дня перемоги

9 травня Україна святкує День премоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня у містах та селах країни проходять урочисті заходи з нагоди свята. У нинішньому році відзначається вже 72-га річниця із дня підписання капітуляції нацистської Німеччини.

За благословенням Керуючого Уманською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона клірики єпархії взяли учатсть у мітингу-реквіємі, що відбувся в Умані біля Обеліску Слави о 10-ій годні ранку. Разом із ветеранами Другої світової, Афганської воїн, учасниками АТО та численними уманчанами делегація духовенства єпархії в складі секретаря єпархії прот. Вадима Паєвського, благочинного Уманського міського благочиння прот. Олександра Смагла, благочинного Уманського районного благочиння прот. Олександра Самотуги, настоятелів та кліриків міських храмів прот. Анатолія Чернишенка, прот. Миколая Іщенка, прот. Федора Боцу та прот. Олександра Чучаліна взяла участь у жалобному заході. Згадавши подвих захисників Вітчизни, священики разом із іншими учасниками мітингу поклали квіти до Облеіска Слави, привітали ветеранів Великої війни із Днем перемоги.

Поминальні богослужіння за жертвами Другої світової війни були цього дня відслужені також у всіх храмах та монастирях єпархії.
Прочитано 1064 разів