Субота, 20 травня 2017 00:00

Молитовне стояння біля Верховної Ради України

18 травня 2017 року, в день розгляду законопроектів 4128 та 4511 Верховною Радою України, у Києві відбулося молитовне стояння, де серед понад 10-ти тисяч православних віруючих, разом з усіма молилися і численні представники Уманської єпархії.

Ніхто не залишився осторонь ситуації, коли постало питання про порушення прав і свобод Української Православної Церкви. Проти прийняття цих законопроектів висловилися майже всі релігійні організації, до речі, не лише в Україні, а й за її кордонами.

В нашій державі своє слово "проти" сказали небайдужі політики, політологи, історики та духовенство зі своєю паствою – усі ті люди, котрі розуміють, що наші храми – це частина Неба на землі, місце особливої благодатної присутності Божої, де оживає людська душа, де ще можна знайти підтримку і порозуміння, розділити радість і скорботу, де ще можливо отримати віру у завтрашній день.

«Шановні депутати! Ви плануєте розглядати законопроекти №4511 та №4128, негативні відгуки яким уже дали експерти, релігієзнавці, політики та всі небайдужі українці. Але найголовнішу оцінку дали ті, кого зазначені законопроекти безпосередньо стосуються – це православні українці, незгодні з прийняттям запропонованих змін», – підкреслив Предстоятель УПЦ та додав, що до народних обранців вже звернулися понад 300 тисяч громадян України з проханням не приймати ці законопроекти. 

Прочитано 752 разів