Неділя, 25 червня 2017 00:00

У день тезоіменитства Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

  25 червня 2017 року, у Неділю 3-ю після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, архієпископ Пантелеімон співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
 
  Його Блаженству також співслужили митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви – всього понад шістдесят архієреїв, а також гості у священному сані та духовенство обителі.
 
  Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. Блаженніший Владика розповів про життя та суть подвигу свого небесного покровителя – преподобного Онуфрія Великого, а також пояснив значення таких пустельників, як прп. Онуфрій: вони моляться за увесь світ. Архіпастир закликав вірних бути хоч трохи схожими на святого Онуфрія.

   За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

  Після одпусту Блаженнішому Митрополиту Онуфрію проспівали многоліття. Найстарший за хіротонією архієрей УПЦ, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, зачитав вітальне слово Предстоятелю з днем його тезоіменитства. Блаженніший Владика подякував за привітання та благословив усіх. “Нехай, молитвами преподобного Онуфрія, Господь зберігає кожного з нас на стежках нашої земної подорожі”, – побажав Архіпастир вірним.

  По завершенні богослужіння Предстоятель приймав вітання від пастви.
 
За матеріалами Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ
Прочитано 571 разів