П'ятниця, 07 липня 2017 00:00

Уманська єпархія молитовно вшанувала пам'ять святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

У четвер 7-ї седмиці після П’ятидесятниці, 6 липня, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон відслужив Всенічне бдіння. За богослужінням Владиці співслужили клірики Свято-Миколаївського кафедрального собору. Яскраве освітлення, святковий спів архієрейського хору, аромат ладану, що здіймався догори, вливали в душу відчуття свята. Вслухаючись в слова піснеспівів, кожна присутня в храмі людина зверталася в молитві до Господа, Божої Матері та Пророка і Предтечі Господнього Іоанна.

Після полієлею Владика Пантелеімон помазав всіх присутніх освяченим єлеєм.

7 липня богослужіння в кафедральному соборі розпочалося о 8 годині ранку читанням молебну з акафістом святому Хрестителю Іоанну. По завершені молебна були прочитані часи, а згодом розпочалась Божественна літургія.

На запрошення Владики, розділити духовну радість до Умані прибув Високопреосвященніший архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Перед причастям вірян, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон звернувся до присутніх з повчальним словом і розповів про суть сьогоднішнього свята.

По закінченні Літургії, Керуючий Уманською єпархією привітав всіх зі святом та подякував архієпископу Пантелеімону за спільну молитву.

Прочитано 596 разів