Четвер, 17 серпня 2017 00:00

Українська Православна Церква молитовно відзначила третю річницю інтронізації свого Предстоятеля

  17 серпня 2017 року, в День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія.
 
 
  Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.
 
  Його Блаженству співслужили митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Кам’янець-Подільський і Городокський Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,  керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, сонм єпископів Української Православної Церкви, єпископ Манхеттенський Миколай, вікарій Східно-Американської єпархії РПЦЗ, а також численне духовенство з різних єпархій УПЦ.
 
  Під час малого входу з уваги до архіпастирських трудів був возведений в сан митрополита архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф. В сан архієпископа були возведені єпископи: Обухівський Іона,  Банченський Лонгин,  Конотопський і Глухівський Роман.
 
  Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви, яка з усіх регіонів України зібралася під склепінням Успенського собору, зі словом проповіді.
 
  За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.
 
  Після одпусту митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені Священного Синоду, єпископату, духовенства і багатомільйонної пастви Української Православної Церкви привітав Блаженнішого владику з третьою річницею інтронізації. Від Руської Православної Церкви Закордоном Митрополита Онуфрія привітав єпископ Манхеттенський Миколай, вікарій Східно-Американської єпархії РПЦЗ.
 
  Його Блаженство подякував архіпастирям за слова вітання та благословив усіх вірян. Після чого Предстоятеля мала змогу привітати багаточисельна паства.
 
  Того ж дня Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив церковними орденами архієреїв, які у поточному році відзначають особисті ювілеї від Дня народження та Архієрейської хіротонії.
 
За матеріалами Офіційного сайту УПЦ
Прочитано 494 разів