Понеділок, 09 жовтня 2017 00:00

Архієпископ Пантелеімон привітав Керуючого Херсонською єпархією з Днем тезоіменитства

  9 жовтня 2017 року, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, в Свято-Духівському кафедральному соборі Херсона було звершено Божественну літургію та молебень перед мощами святого Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, які в ці дні перебувають у соборі. В цей день також відбулося святкування дня тезоіменитства Правлячого архієрея Херсонської єпархії митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна.
 
  На запрошення іменинника на свято приїхали митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон та архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.
 
  За Літургією владики, духовенство та всі присутні молилися про мир в Україні і про припинення ворожнечі і негараздів в нашій країні.

  Привітати свого архіпастиря і взяти участь в богослужінні також прибули священнослужителі Херсонської єпархії, представники громадськості, різних установ і організацій та численні віруючі.

  У своєму слові владика Іоанн сердечно привітав усіх зі святом, подякував Високопреосвященнішим архієреям за приїзд і спільне служіння в Свято-Духівському кафедральному соборі, а всіх присутнім - за спільну молитву.

За матеріалами офіційного сайту Херсонської єпархії

Прочитано 488 разів