Неділя, 15 жовтня 2017 00:00

Архієпископ Пантелеімон співслужив Предстоятелю УПЦ за Божественною літургією в соборі на честь ікони Божої Матері “Неопалима Купина” м. Нетішин Шепетівської єпархії.

 15 жовтня 2017 року, у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією в Соборі на честь ікони Божої Матері “Неопалима Купина” м. Нетішин Шепетівської єпархії.
 
  Перед Божественною літургією Предстоятель звершив чин великого освячення храму.
 
 Його Блаженству співслужили митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, єпископ Шепетовський і Славутський Євсевій, духовенство Шепетівської єпархії та гості у священному сані.
 
  Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до численної пастви зі словом проповіді.
 
  За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.
 
 Після богослужіння Предстоятель нагородив орденом Ярослава Мудрого настоятеля собору протоієрея Віктора Тишкуна та орденом святого апостола Андрія Первозванного – благодійника Миколу Сергійовича Панащенка, який доклав зусиль для будівництва храму.
 
За матеріалами Офіційного сайту УПЦ
Прочитано 658 разів