Четвер, 19 жовтня 2017 00:00

У день 10-річчя архієрейської хіротонії архієпископ Пантелеімон звершив Божественну літургію в головному соборі єпархії

  У день пам'яті святого апостола Фоми, Правлячий Архієрей Уманської єпархії, Високопреосвященніший архієпископ Пантелеімон відзначив ювілей - 10 років з дня рукоположення в єпископський сан.
 
  Свято-Миколаївський кафедральний собор зібрав під своїми склепіннями чималу кількість бажаючих привітати свого Архіпастиря: благочинних церковних округів єпархії, настоятелів та прихожан уманських і приміських храмів, насельників та насельниць монастирів, представників владних структур і громадськості.
 
  Прикрашав богослужіння урочистим співом архієрейський хор під керівництвом регента Шарій Н.П.
 
 На малому вході з благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, Високопреосвященніший Владика удостоїв чергових церковних нагород слідуючих кліриків єпархії: благочинного Уманського міського округу прот. Олександра Смагла та духівника єпархії прот. Анатолія Чернишенка права носіння другого хреста з прикрасами, секретаря єпархії прот. Вадима Паєвського права служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до «Отче наш», а прот. Миколая Іщенка права носіння хреста з прикрасами.
 
   Вінцем богослужіння стало виголошення многоліття ювіляру, після чого з вітальним словом до Владики звернувся секретар єпархії, духовенство собору, отці благочинні та віряни.
Прочитано 1046 разів