Неділя, 12 листопада 2017 00:00

Уманська єпархія зустріла велику святиню

  12 листопада 2017 року, в Неділю 23-ю після Пятидесятниці, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі міста Умані.
 
  Владиці співслужили духівник єпархії прот. Анатолій Чернишенко, благочинний Уманського районного округу прот. Олександр Самотуга та ключар кафедрального собору протод. Петро Вірста.
 
  За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
  Наприкінці Літургії Архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді.
 
 
  За благословенням Керуючого Уманською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона сьогодні до Уманської єпархії прибула велика святиня – часточки мощів святих благовірних князя Петра і княгині Февронії. Перший храм єпархії, який гостинно відкрив свої двері для святині – Свято-Миколаївський кафедральний собор.
 
  Архієрей, духовенство та численні миряни вийшли на паперть собору, де з великою духовною радістю зустріли ковчег із мощами. Під спів тропаря та кондака святиню було внесено до храму, звершено молебень, після чого віруючі приклалися до святих мощей та були помазані освяченим єлеєм.
 
  Святиня перебуватиме у соборі до 21-го листопада, а потім буде відвідувати храми міста Умані та благочинь Уманської єпархії відповідно до оприлюдненого на нашому сайті графіка.
Прочитано 676 разів