Вівторок, 09 січня 2018 00:00

У третій день свята Різдва Христового архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі Умані

  9 січня, в третій день свята Різдва Христового, день пам'яті первомученика і архідиякона Стефана, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі м. Умані.

 Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії та настоятель храму прот. Вадим Паєвський, благочинний Уманського міського округу прот. Олександр Смагло, прот. Іоан Хортюк, прот. Вадим Левко, прот. Олександр Чучалін, прот. Андрій Погорілий, протод. Петро Вірста та дияк. Ярослав Демченко.

 За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.


 На завершення спільної молитви Владика Пантелеімон привітав усіх вірян зі світлим святом Різдва Христового, після чого у церкві колядували та співали різдвяні піснеспіви.
 
 
 Цього ж дня в приміщенні управління Уманської єпархії Архієрей приймав чергових колядників. Привітати свого Архіпастиря з величним святом Різдва Христового завітали настоятельки, клірики та насельниці Свято-Георгіївського жіночого монастиря с. Кочержинці та Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря с. Хижня. Владика благословив гостей іконками та солодкими подарунками.
Прочитано 947 разів