Вівторок, 09 січня 2018 00:00

Велика вечірня в кафедральному соборі та привітання Правлячого Архієрея з Різдвом Христовим

 Ввечері 9 січня чимало уманчан зібралися під склепіннями величного Свято-Миколаївського кафедрального собору, щоб привітати Його Високопреосвященство архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона з Різдвом Христовим.
 
 Розділити в молитві радість світлого свята разом з Архіпастирем до храму прибули численні священнослужителі - благочинні церковних округів і настоятелі храмів.
 
 Високий дух молитовного торжества богослужінню надавав спів Архієрейського хору кафедрального собору під керівництвом регента Ніни Шарій.
 
 Після відпусту Великої вечірні благочинний Уманського міського округу прот. Олександр Смагло оголосив Різдвяне послання архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона.
 
 Потім до Владики зі словами святкового привітання від всіх кліриків і мирян Уманської єпархії звернувся секретар єпархії прот. Вадим Паєвський.
 
 Архієрей подякував всім за привітання і добрі побажання, а потім звернувся до пастви з повчальним словом.
 
 Вихованці недільних шкіл Всіхсвятського, Успенського та Параскевинського (с. Паланка) храмів привітали Архіпастиря та присутніх з Різдвом Христовим, виконавши духовні вірші і традиційні Різдвяні піснеспіви - колядки. Архіпастир тепло подякував юним виконавцям за чудовий виступ та вручив їм різдвяні подарунки. Потім всі присутні в храмі змогли заспівати разом з Його Високопреосвященством колядки, привітати Владику з великим святом і отримати архіпастирське благословення.
Прочитано 1684 разів