Неділя, 04 березня 2018 00:00

Архієпископ Пантелеімон взяв участь у святкуванні Собору всіх преподобних Києво-Печерських

  4 березня 2018 року, у Неділю другу Великого посту, свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. 
 
   Блаженнішому Владиці співслужили ієрархи УПЦ та духовенство монастиря.
 
  На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив богослужбовими нагородами братію обителі у священному сані.
 
  Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до численної пастви зі словом проповіді. Блаженніший Владика розповів про життя і боротьбу за православне вчення святителя Григорія Палами, про нетварне Фаворське Світло, про подвиг преподобних отців Печерських, про важливість життя з Богом. “Якщо людина з Богом, їй скрізь добре – і багатому, і бідному, і знатному, і простому”, – наголосив Архіпастир.
 
   За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.
 
   Наприкінці Літургії перед іконою Собору всіх преподобних Києво-Печерських було звершено чин славлення.
 
  Після одпусту Блаженніший Владика привітав усіх з другою Неділею Великого посту і святом Собору усіх преподобних Києво-Печерських та благословив усіх.
 
  З вітальним словом до присутніх також звернувся намісник обителі митрополит Павел. Після цього Предстоятель вручив церковні нагороди благодійникам, які допомагають Києво-Печерскій Лаврі.
 
За матеріалами Офіційного сайту УПЦ
Прочитано 553 разів