Вівторок, 22 травня 2018 00:00

Святителю отче Миколає, моли Бога за нас!

  У вівторок 22 травня, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, православні уманчани зібралися в кафедральному соборі свого міста, щоб молитовно відсвяткувати торжество небесного покровителя Умані.

  Божественну літургію звершив настоятель собору, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, у співслужінні секретаря єпархії прот. Вадима Паєвського, благочинного Уманського міського округу прот. Олександра Смагла, благочинного Уманського районного округу прот. Олександра Самотуги, духівника єпархії прот. Анатолія Чернишенка, кліриків храму та духовенства міста.
 
  На малому вході з благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, Високопреосвященніший Владика удостоїв клірика кафедрального собору прот. Георгія Більчука чергової церковної нагороди – права носіння хреста з прикрасами.

  За богослужінням була піднесено сугубу молитву за мир і спокій в Україні.

  Після одпусту Літургії Владика Пантелеімон нагородив Орденами і Грамотами Уманської єпархії працівників та прихожан храму, які приймають активну участь в повсякденному житті кафедрального собору.

  По завершенні богослужіння відбулась традиційна для престольних свят хресна хода навколо храму, після чого Владика привітав усіх з престольним святом, детально зупинився на житії святителя Миколая і закликав паству наслідувати чесноти угодника Божого в його турботі про ближніх.
Прочитано 534 разів