П'ятниця, 09 жовтня 2009 00:00

УМАНЬ. Свято-Успенський храм Умані відзначив своє друге престольне свято

В день свята Свято-Успенський храм наповнився прихожанами, які прийшли молитовно прославити великого апостола Любові - євангеліста Іоанна Богослова. Божественну літургію в день свята очолив настоятель храму протоієрей Вадим Паєвський. Отцю Вадиму співслужили клірики храму та священики уманських храмів.

По закінченні літургії духовенство та миряни тричі обійшли довкола храму хресним ходом. Протоієрей Вадим привітав парафіян та гостей храму зі святом та побажав усім пребувати у любові Божій.

Потім учасники святкування відслужили панахиду та освятили могилу священика Ігнатія Кравченка, нещодавно відновлену стараннями громади храму та родичів покійного батюшки. Після панахиди онук отця Ігнатія Юрій Олександрович Кравченко розповів присутнім про життєвий шлях пастиря, який відійшов до Господа у трагічному 1933-му році. Протоієрей Вадим подякував рідним за пам’ять про покійного священика та закликав парафіян поминати у молитвах спочилого ієрея Ігнатія та його рідних, похованих біля храму, - Віталія, Емілії та Єфросинії.

Прес-служба єпархії

uspenie2009002 uspenie2009001 uspenie2009003

Прочитано 3064 разів