Субота, 07 липня 2018 00:00

Пам'ять святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна молитовно вшанували в с. Сичівка

  7 липня 2018 року, чимало вірян зібралося на спільну молитву в храмі на честь Зачаття Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, що у с. Сичівка Христинівського району.
 
  Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський, у співслужінні благочинного Христинівського округу прот. Василія Миханчука, благочинного Ладижинського округу прот. Георгія Ороса, прот. Іоанна Стеця, настоятеля храму прот. Михаїла Гангура, протод. Петра Вірсти та протод. Віталія Островського.
  
  За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
 По завершенні Літургії було проголошено уставні многоліття, після чого Владика Пантелеімон звернувся до присутніх зі словами проповіді, нагородив отця Михаїла та отця Іоанна Орденом Покрова Божої Матері та, на згадку про сьогоднішнє архієрейське богослужіння, благословив усіх вірян іконками.
 
 
  Різдво чесного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна – одне з великих християнських свят, яке відзначається всім православним світом 7 липня за новим стилем. У цей день віруючі згадують, як у сім'ї іудейського священика Захарії та його дружини Єлизавети народився майбутній пророк, котрий передбачив пришестя Месії - Іісуса Христа, а потім хрестив Його у водах річки Йордан.
Прочитано 486 разів