П'ятниця, 16 жовтня 2009 00:00

УМАНЬ. Відбулися збори благочинних Уманської єпархії

На зборах були присутні: Перосвященнійший Пантелеімон, єпископ Уманський і Звенигородський, протоієрей Вадим Паєвський, секретар єпархії, протоієрей Дмитрій Любківський, благочинний Монастирищенського району, протоієрей Ісидор Мричко, благочинний Маньківського району, протоієрей Сергій Бардецький, благочинний Тальнівського району, протоієрей Василь Миханчук, благочинний Христинівського району, протоієрей Василій Любківський, благчинний Жашківського району, протоієрей Олександр Самотуга, благочинний Уманського району.

На зборах було розглянуто питання з приводу інформації яка з'явилася в ЗМІ про те, що священик Уманської єпархії протоієрей Вадим Паєвський причетний до справи №54-2742, яка порушена за фактом розпусних дій щодо неповнолітніх.

Після обговорення питання, було вирішено надіслати рапорт на ім’я Блаженнійшого Володимира, митрополита Київського і всія України в якому виказали обурення через безпідставні наклепи на протоієрея Вадима Паєвського й запевнили, що прот. Вадим не може бути причетний до злочинів які йому приписують.

Крім цього на зборах розглядалися питання про перебуванні Почаївської ікони Божої Матері в Уманській єпархії, та закупівлі свічок і церковної утварі.

Прес-служба єпархії

Прочитано 631 разів