Понеділок, 23 липня 2018 00:00

Архієпископ Пантелеімон взяв участь у святкуванні 30-річчя відновлення чернечого життя у Києво-Печерській Лаврі

  23 липня, у день пам’яті преподобного Антонія Печерського, Київського, начальника усіх руських ченців, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною Літургією в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.
 
  Цього року виповнюється 1035 років з дня народження преподобного Антонія та 30 років з дня відновлення чернечого життя у Києво-Печерській обителі.
 
  Його Блаженству також співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Вострський Тимофій (Єрусалимська Православна Церква), сонм архієреїв Української Православної Церкви, а також духовенство Лаври, гості монастиря у священному сані.
 
  Після читання Святого Євангелія до численних паломників та парафіян Києво-Печерської обителі зі словом проповіді звернувся митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Високопреосвященніший владика розповів про особистість преподобного Антонія Печерського та суть чернечого подвигу.
 
  Після Божественної літургії Предстоятель очолив молебень преподобному Антонію. Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика від імені усіх архієреїв, духовенства та вірян привітав з днем небесного покровителя керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія. Владика Антоній виголосив подячне слово.
 
  На завершення Блаженніший Архіпастир привітав усіх зі святом, побажав вірним щастя, здоров’я та Божого благословення, а також окремо привітав усіх, хто носить ім’я преподобного Антонія.
 
За матеріалами Офіційного сайту УПЦ
Прочитано 407 разів