П'ятниця, 17 серпня 2018 00:00

Владика Пантелеімон взяв участь у святкуванні четвертої річниці інтронізації Предстоятеля УПЦ

  17 серпня 2018 року, в День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія. Урочисте богослужіння очолив Предстоятель УПЦ.
 
   Його Блаженству співслужив сонм єпископів Української Православної Церкви, а також численне духовенство з різних єпархій УПЦ.
 
  На малому вході з уваги до архіпастирських трудів Предстоятель возвів Керуючого Уманською єпархією, архієпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона у сан митрополита.
 
  За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.
 
  Після одпусту митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зачитав вітальне слово Блаженнішому Митрополиту Онуфрію від Предстоятеля Руської Православної Церкви. Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені Священного Синоду, єпископату, духовенства і багатомільйонної пастви Української Православної Церкви привітав Блаженнішого Владику з четвертою річницею інтронізації.
 
  Його Блаженство подякував архіпастирям за слова вітання, всім вірним за підтримку та молитви та благословив усіх. Після завершення богослужіння Предстоятеля вітали присутні віряни.
 
За матеріалами Офіційного сайту УПЦ
Прочитано 380 разів