Четвер, 22 жовтня 2009 00:00

КИЇВ. Делегація від Уманської єпархії взяла участь у роботі ІІ Міжнародних Покровських просвітницьких читань

До складу делегаціï увійшли: секретар єпархії прот. Вадим Паєвський, студент Уманського педуніверситету Олександр Чучалін та студент Уманського педагогічного коледжу Ігор Філоненко.

"Церква у світі: Служіння Любові" - такою була тема цьогорічних читань, які вже традиційно пройшли на базі Інституту Міжнародних відносин Киïвського національного університету імені Тараса Шевченка.

Міжнародний науковий форум зібрав церковних ієрархів, священнослужителів та мирян, вчених педагогів та філософів, педагогів-практиків практично із усіх областей України, а також із Італіï, Німеччини, Польщі та Росіï.

Відкрив читання Предстоятель Украïнськоï Православної Церкви Блаженніший Володимир, митрополит Киïвський і всєï Украïни, який звернувся до присутніх із привітальним словом та нагородив украïнських видатних науковців церковними орденами.

Після виголошення привітань учасникам читань, форум продовжив роботу у пленарному режимі. Виступаючі окреслили коло проблем, над якими працює сучасна богословська та наукова думка та означили шляхи ïх вирішення.

Читання працюватимуть іще два дні - 23 та 24 жовтня.

Прес-служба єпархії

Прочитано 477 разів