Неділя, 26 серпня 2018 00:00

Митрополит Пантелеімон привітав Керуючого Миколаївською єпархією з 26-ю річницею архієрейської хіротонії

26 серпня 2018 року, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, віддання свята Преображення Господнього, Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон взяв участь у соборному служінні Божественної літургії з нагоди 26-ї річниці архієрейської хіротонії Високопреосвященнішого митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима та привітав його із знаменною датою.

Після читання Святого Євангелія до присутніх зі словами проповіді звернувся архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн після завершення Літургії промовив слова вітання від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з нагоди 26-ї річниці архієрейської хіротонії владики Питирима і побажав Його Високопреосвященству всесильної допомоги Божої у відповідальному архіпастирському служінні.