Четвер, 18 жовтня 2018 00:00

Клірик Уманської єпархії взяв участь у щорічних зборах військових священнослужителів УПЦ в м. Чоп

  16-18 жовтня 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Уманського і Звенигородського Пантелеімона, клірик Уманської єпархії прот. Андрій Погорілий взяв участь у щорічних зборах військових священнослужителів УПЦ. Збори відбулися на базі військової частини Т0300 міста Чоп, Мукачівської єпархії.
 
  У рамках відкриття зборів 16 жовтня відбулася зустріч голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина з керуючим Мукачівською єпархією митрополитом Мукачівським і Ужгородським Феодором.

  Після завершення зустрічі для гостей та військовослужбовців частини було проведено урочистий духовний концерт, за участі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору та хору священиків єпархії.

  17 жовтня в Успенському храмі м. Чоп митрополит Августин, у співслужінні митрополита Феодора та священнослужителів-капеланів, звершив Божестенну літургію. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир на Українській землі.

  Після соборної молитви розпочалася військова конференція «Військове духовенство УПЦ у системі штатного військового капеланства (духовенства) України: виклики сьогодення та перспективи розвитку».

  Зібрання традиційно розпочалось із молитви, після чого було зачитано Привітання учасникам зборів від Предстоятеля УПЦ: «Ми, як і раніше, вважаємо духовно-пастирську опіку військовослужбовців одним із пріоритетних напрямків діяльності Української Православної Церкви. Водночас, не залишаючи поза увагою ваше повсякденне пастирське служіння, засвідчуємо про наше розуміння складнощів капеланського служіння в умовах сьогодення і молимося за усіх вас», — зазначив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

За матеріалами Офіційного сайту УПЦ
Прочитано 323 разів