Субота, 28 листопада 2009 00:00

МАНЬКІВКА. Бідбулися відкриті парафіяльні збори Свято-Михайлівської парафії селища

Ось уже декілька місяців триває конфліктна ситуація довкола будівництва Свято-Михайлівського храму у Маньківці. Меценати, що допомагають у завершенні будівництва - П.О. Єлізаров та М.Ф. Северин - висловили недовіру настоятелю парафії прот. Ісидору Мричко. Для вирішення непорозумінь керуючим Уманською єпархією Преосвященнішим Пантелеімоном, єпископом Уманським і Звенигородським, було створено комісію на чолі із головою Єпархіального суду Уманської єпархії прот. Василем Миханчуком. В результаті своєї роботи комісія дійшла висновку, що звинувачення, висунуті проти прот. Ісидора, не знайшли свого підтвердження. Що і було зазначено головою комісії у рапорті, направленому ним на ім’я Предстоятеля УПЦ.

Однак, оскільки у скаржників виникли сумніви в об’єктивності роботи комісії, за благословенням Блаженнішого митрополита Володимира 28 листопада о 10-00 у Маньківці пройшли повторні парафіяльні збори зі згаданого питання. На зібрання до Маньківки прибули Преосвященніший Пантелеімон, єпископ Уманський і Звенигородський, члени Єпархіальної ради єпархії, а також представник від Київської Митрополії - єпископ Васильківський Пантелеімон.

В результаті напруженої дискусії було досягнуто домовленості, що о. Ісидор продожить своє служіння на парафії, а компетентна комісія проведе ретельну перевірку фінансової діяльності громади. Також було озвучено намір призначити для допомоги о. Ісидору другого штатного священика на Свято-Михайлівську парафію Маньківки.

Прес-служба єпархії

301120090461 r2 r1

Прочитано 824 разів