Неділя, 30 грудня 2018 00:00

Богослужіння Неділі Святих Праотців

  У передостанню неділю перед Різдвом Христовим Православна Церква окремо вшановує пам`ять святих праотців - праведників, які були предками Іісуса Христа по плоті і врятувалися вірою в Месію, який повинен був прийти.

   Усі праотці, що жили на землі задовго до народження Господа, горіли цією вірою, не відступаючи від неї. Вони були і залишаються яскравим прикладом для тих, хто жив і живе після земного втілення Спасителя.
   Як і святі праотці, ми теж не бачили Христа. Вони лише знали, що Іісус буде на землі, ми ж знаємо, що Він був на землі. Наші праотці твердо вірили в Його пришестя, і їх віра послужила їм на спасіння.
 
 
   30 грудня 2018 року, у Неділю святих праотців, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон очолив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» м. Умані.

   Архієрею співслужили прот Георгій Більчук, настоятель храму прот. Феодор Боцу, протд. Петро Вірста та протд. Віталій Островський.
 
   За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
 
  По закінченні Літургії було освячено накупольний хрест, після чого Владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав настоятеля та парафіян зі святом, а також благословив усіх іконками.
Прочитано 492 разів