Понеділок, 14 січня 2019 00:00

У свято Обрізання Господнього митрополит Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Христинівки

  14 січня 2019 року, у свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Христинівки.

  Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Вадим Паєвський, благочинний Христинівського округу та настоятель храму прот. Василій Миханчук і запрошене духовенство
.
 
  На малому вході, з благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, Високопреосвященніший Владика удостоїв отця Василія чергової церковної нагороди - права носіння другого хреста з прикрасами.
 
  За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.
 
  Після відпусту Літургії були проголошені уставні многоліття, після чого Владика Пантелеімон привітав отця Василія з днем тезоіменитства, звернувся до присутніх зі словами проповіді та благословив усіх іконками Різдва Христового.
 
 
Прочитано 549 разів