П'ятниця, 15 лютого 2019 00:00

Митрополит Пантелеімон привітав Керуючого Кіровоградською єпархією з 8-ю річницею перебування на кафедрі

  15 лютого 2019 року, у день свята Стрітення Господнього, у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбулося особливе торжество, у якому взяли участь архієреї Української Православної Церкви: Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Високопреосвященніший митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, Високопреосвященніший архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент та Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп.

  Віруючі Кіровоградської єпархії у цей день відзначають особливу подію – день зустрічі свого архіпастиря, адже вісім років тому, згідно рішення Священного Синоду УПЦ, Високопреосвященіший митрополит Іоасаф прибув на Кіровоградську кафедру як Правлячий архієрей. На свято Стрітення Господнього паства вперше зустрічала свого Владику.

  Божественну літургію у день святкування 8-ї річниці перебування на кафедрі очолив митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф у спіслужінні Преосвященних Владик.

 
На Літургії після Євангелія з проповіддю до віруючих звернувся Преосвященніший єпископ Боголєп. Він розповів про свято Стрітення Господнього, детально описавши євангельські та історичні події, які супроводжували зустріч Господа Іісуса Христа з праведним Симеоном Богоприїмцем, а також привітав усіх присутніх з цим величним святом.

  За богослужінням підносилися особливі молитви за мир в Україні.

  По завершенні Божественної літургії та традиційного освячення стрітенських свічок з вітальним словом до Керуючого Кіровоградською єпархією Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа звернувся митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, котрий розповів про життєвий шлях та благословенне служіння Владики Іоасафа. Після цього митрополит Іоасаф висловив вдячність архієреям, котрі прибули розділити святкову радість, та звернувся до прихожан з архіпастиським словом.

За матеріалами офіційного сайту Кіровоградської єпархії

Прочитано 329 разів