П'ятниця, 04 грудня 2009 00:00

УМАНЬ. Свято Введення в храм Пресвятої Богородиці

Свято Введення в храм Пресвятої Богородиці можна вважати початком виконання пророцтв Господніх про спасіння роду людського від влади диявола та вічної смерті. Адже сьогодні в храм Божий вводилась Та, від Якої народиться Спаситель світу, про що було обіцяно ще праотцям після гріхопадіння.

Напередодні свята у Свято-Миколаївському кафедральному соборі було відслужено урочисте Всенічне бдіння, яке очолив Преосвященнійший Пантелеімон, єпископ Уманський та Звенигородський.

Освячення хлібів, що відбувається тільки на великі свята, виконання хором піснеспівів, у яких прославляється Божа Мати і ЇЇ Вхід до Храму, спонукають душі віруючих до молитви, нагадують їм події свята.

Як і на кожне двунадесяте свято, до собору зібралась велика кількість прихожан, щоб помолитись на святковому Богослужінні. В сам день Свята у нашому соборі було, як завжди, відслужено ранню та пізню Літургії.

Служіння пізньої Літургії очолив Преосвященнійший Пантелеімон у співслужінні кліриків собору.

На Літургії також була присутня велика кількість людей, які молились та спостерігали за усіма священнодійствами архієрейського Богослужіння.

По закінченню Літургії Владика Пантелеімон привітав прихожан із Святом та у своїй проповіді розповів його значення, закликав всіх до посту молитви й братерської любові.

Прес-служба єпархії

vvedenie004 vvedenie009 vvedenie005 vvedenie007 vvedenie011 vvedenie010 vvedenie001 vvedenie002 vvedenie008 vvedenie006 vvedenie003

Прочитано 730 разів