Неділя, 07 квітня 2019 00:00

Керуючий Уманською єпархією співслужив Предстоятелю УПЦ у Києво-Печерській Лаврі

  7 квітня 2019 року, в Неділю четверту Великого посту, день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

  За богослужінням відбулася хіротонія архімандрита Симеона (Голубки) в єпископа Угольського, вікарія Хустської єпархії. Перед початком Божественної літургії, за якою відбувається архієрейська хіротонія звершується особливий чин. Кандидат  у єпископський ступінь священства виголошує сповідання віри та дає обітниці берегти правила Апостолів, Вселенських і Помісних Соборів, отців Церкви. Потім виголошується многоліття Предстоятелю, архієреям, церковному народу та самому ставленику.

  Предстоятелю УПЦ співслужили митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон,  намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова ВЗЦЗ УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Архангельський і Холмогорський Даниїл, митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Святогірський Арсеній, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Сергієво-Посадський Парамон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Волноваський Амвросій, єпископ Угольський Симеон, гості у священному сані та духовенство Лаври.

  За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

  Після завершення Божественної літургії Архіпастир виголосив Слово на вручення архієрейського жезла єпископу Угольському Симеону. За традицією Преосвященний владика подав вірянам своє перше архіпастирське благословення.

За матеріалами Офіційного сайту УПЦ

Прочитано 327 разів