В день свята, як і завжди, у великі свята в Свято-Миколаївському соборі були відслужені дві Божественні літургії.
Ранню літургії очолив протоієрей Анатолій Чернишенко. По її закінченні, відслужили водосвятний молебен, на якому у воду додавали миро від мощей Святителя.
Пізню Літургію очолив протоієрей Анатолій Сапсай. Після другої Літургії прихожан і гостей вітали зі святом клірики собору та вихованці недільної школи.
Усім, хто прикладався до святого Хреста, роздавали іконки Святителя Миколая.
В цей день за церковними канонами готують святкову трапезу на якій пригощають всіх прибулих на це свято: і високоповажних гостей і бідних людей та жебраків. Отож після другої літургії усіх було запрошено на святкову трапезу, яка відбулась у приміщенні їдальні Гуманітарно-педагогічного коледжу.
Це свято залишило благодатний слід у душах всіх, хто був присутній на ньому. Ніхто не залишився непочутим Святителем, кожен отримав по своїй вірі та молитві, духовну радість відчули всі, і кожен надовго збереже це відчуття в своїй душі як промінчик тепла та світла серед бурхливого життєвого моря.
Прес-служба єпархії