Четвер, 24 грудня 2009 00:00

МОЛОДЕЦЬКЕ. В Свято-Димитріївського храму с. Молодецьке Маньківського району сталася пожежа

Загорання сталося учора ввечері близько 21-00. Сільський сторож помітив дим і покликав людей та викликав пожежників. Не зважаючи на зусилля вогнеборців, у храмі згоріла більша частина церковного начиння, обгоріла дерев’яна "вагонка", якою було оббито стіни та стелю храму. На щастя, євхаристійні сосуди та святі дари вціліли

Як показав огляд місця події, загорання сталося у храмі біля іконостасу. там біля панахидного столу розташовувалася електророзетка у яку того вечора настоятель храму ігумен Герман (Табаченко) увімкнув електричного обігрівача і залишив його обігрівати храм. Замикання у розетці, скоріше за все, і стало причиною займання.

Тепер громада Свято-Димитріївського храму с. Молодецьке Маньківського району очищає від бруду вціліле начиння та готує храм до відновлювальних робіт.

За благословенням Керуючого Уманською єпархією Преосвященнішого єпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона 24 грудня с. Молодецьке відвідав секретар Уманської єпархії прот. Вадим Паєвський. прот. Вадим дізнався про причини та обставини пожежі, поцікавився ходом відновлювальних робіт, передав настоятелю парафії та членам громади слова підтримки та співчуття від Преосвященнішого владики Пантелеімона.

Прес-служба єпархії

molodeckefire001 molodeckefire002 molodeckefire003

Прочитано 1931 разів