П'ятниця, 15 листопада 2019 00:00

Клірик Уманської єпархії взяв участь у Всеукраїнській конференції керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї

  12-13 листопада 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Уманського і Звенигородського Пантелеімона, клірик Уманської єпархії прот. Андрій Зілько взяв участь у роботі VІІ Всеукраїнської конференції керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї УПЦ. Захід організував Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї в Києво-Печерській Лаврі.

  Традиційно робота форуму розпочалася з молебню перед доброю справою. Цього разу у конференції взяли участь сімдесят учасників із різних куточків України та студенти Київських духовних шкіл. Очолив захід Голова Місії митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.

  На початку пленарного засідання пролунали вітальні слова Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра.

 На початку заходу архієпископ Обухівський Іона зачитав  вітальне слово Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Предстоятель зазначив: «Сім’я — це одна з найбільших цінностей, яку дав нам Бог».

  Слово митрополита Бориспільского і Броварського Антонія зачитав Голова Місії митрополит Пантелеімон. Зокрема владика Антоній зазначив у соєму зверненні, що «конференція покликана підсумувати напрацьований досвід та потурбуватися про подальший захист і підтримку інституту сім’ї в сучасному світі».

  Вітальне слово єпископа Білогородського Сильвестра виголосив ієромонах Афанасій (Стрєльцов). У вітальному слові владика-ректор зазначив: «Для створення справді християнської сім’ї одних родинних зв’язків мало, сїм’я покликана стати малою церквою, живою іконою вічної любові».

  Голова Синодального Відділу УПЦ у справах молоді архієпископ Обухівський Іона  підкреслив важливість співпраці сімейного та молодіжного відділів для досягнення спільної мети, а також відповів на поставлені йому запитання із залу.

  Згодом робота конференції  продовжилась у двох пленарних засіданнях.

  Наприкінці конференції керуючі відділами були нагороджені грамотами Міссії Синодального відділу Української Православної Церкви у справах сім’ї.

Прочитано 419 разів