Неділя, 22 березня 2020 00:00

Богослужіння Неділі Хрестопоклонної

  22 березня 2020 року, в день пам'яті сорока мучеників Севастійських, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон співслужив митрополиту Херсонському і Таврійському Іоанну за Божественною літургією в однойменному храмі м. Херсон, з нагоди престольного свята. За богослужінням Архієреям співслужило духовенство міста.

  Під час Літургії возносились сугубі молитви про припинення згубної епідемії. По завершенні богослужіння Владика Іоанн сердечно привітав усіх присутніх зі святом та побажав усім, щоб молитовним заступництвом святих мучеників Севастійських, Господь дарував усім зміцнення у вірі, благочесті та творенні добрих справ. Також, за старанну працю на благо Святої Церкви, активні прихожани були відзначені Архиєрейськими грамотами.

  День пам'яті сорока мучеників, у Севастійському озері замучених, наша Церква відзначає 22 березня. Це глибокий символ, того, що у дні Святого Великого посту, який триває саме 40 днів, ми молитовно згадуємо 40 воїнів, загиблих на початку IV століття. Ці мученики зазнала великих страждань, але не зрадили Віру Христову і є для всіх нас прикладом для наслідування.

Прочитано 327 разів