Четвер, 23 квітня 2020 00:00

Спочив у Бозі клірик Уманської єпархії протоієрей Миколай Кураков

   Із великим смутком сповіщаємо про те, що ввечері 22 квітня на 72-му році життя спочив у Бозі протоієрей Миколай Кураков, настоятель Іоанно-Богословського храму с. Яблунівка Лисянського благочиння. Відспівування спочилого відбудеться 24 квітня.

   Високопреосвященніший митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон та духовенство єпархії висловлюють щирі співчуття родині, близьким та парафіянам храму.

  Отець Миколай запам’ятається всім, як добрий, щирий та відданий Церкві служитель Вівтаря, який своєю ревною працею на ниві Христовій подавав приклад простого та чесного життя пастиря та християнина. Нехай Господь оселить його душу в місці, де всі святі та праведні спочивають. Ми всі будемо молитися за упокій його душі.

  Вічна пам’ять новопреставленому протоієрею Миколаю!

  Кураков Микола Миколайович народився 12 жовтня 1948 року в селі Перехоже Покровського району Орловської області.

В 1968 році вступив до лав Збройних Сил СРСР.

1969 року вступив до Харківського вищого танкового командного училища, котре закінчив в 1973 році та був направлений для подальшого несення служби до Київського вищого танкового інженерного училища.

В 1985 році закінчив Академію Бронетанкових Військ.

1995 року звільнився з лав Збройних Сил України у військовому званні полковника та переїхав до с. Бужанка Лисянського району Черкаської області.

19 грудня 2006 року в Свято-Миколаївському соборі м. Умані рукоположений архієпископом Черкаським і Канівським Софронієм в сан диякона.

6 січня 2007 року в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси рукоположений в сан ієрея.

21 листопада 2016 року, з благословення Митрополита Київського і всієї  України Онуфрія, митрополитом Уманським і Звенигородським Пантелеімоном возведений в сан протоієрея.

 

Прочитано 1749 разів