Субота, 05 вересня 2020 00:00

У Херсоні відбулося святкування Собору Херсонських святих

  5 вересня 2020 року, в день святкування всіх святих землі Херсонської, митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн у співслужінні митрополита Уманського і Звенигородського Пантелеімона та єпископа Бишівський Кирила, а також духовенства Херсонської єпархії та гостей у священному сані, очолив Божественну літургію в Свято-Духівському кафедральному соборі Херсона. На малому вході, до ювілейних дат, ряд кліриків Херсонської єпархії були удостоєні церковних нагород.

  За богослужінням підносилися сугубі молитви про припинення згубної епідемії і одужання всіх хворий, а також про лікарів несучих свою місію в цей непростий час. Завершилися урочистості хресним ходом, після якого Правлячий архієрей привітав усіх присутніх зі святом та побажав присутнім брати приклад з життя святих угодників землі Херсонської.

  Уже восьмий рік доброю традицією Херсонської єпархії стало молитовне вшанування святих землі Херсонської, які в різні роки і в різному званні просіяли в Херсонському краї, і які своїм праведним життям, благочестям, трудами і подвигами прославили Бога і Його Святу Церкву.

Прочитано 863 разів